SARK   to profesjonalna firma zajmująca się sprzedażą i produkcją trumien i urn. Jesteśmy jedną z niewielu polskich firm produkujących ekologiczne urny i posiadających w swojej ofercie trumny do spopieleń w 100% z celulozy.
Nasze produkty prezentują najwyższą jakość wykonania, zaawansowanie technologiczne, nowoczesny design, jak również dbałość i staranność w najmniejszym szczególe. Są produktami GODNYMI.

Ponadto proponowane przez nas trumny kremacyjne posiadają wysoką stabilność przy mniejszym ciężarze, mocne okucia z polipropylenu oraz wkład wewnętrzny, który jest całkowicie odporny na wilgoć.

Posiadamy wszelkie certyfikaty potwierdzające nasze słowa, w tym również certyfikat TÜV. Trumny prezentowane były między innymi na światowych targach w Monachium i Paryżu.

Nasze trumny i urny to nie tylko bardzo dobrej jakości tworzywo, ale również szeroki wybór wzorów. Każdy Klient znajdzie u nas coś odpowiedniego. Nasze wzory posiadają motywy religijne, przyrodnicze oraz metaforyczne. W naszej ofercie nie brakuje również klasycznych trumien i urn.

Nasza oferta obejmuje:

  • produkty ekologiczne: trumny z celulozy (produkt konkurujący z trumnami drewnianymi), trumny drewniane do spopieleń, urny ekologiczne (skład: karton, drewno),
  • pozostałe produkty: urny ceramiczne, urny typu hand-made (skład: karton, drewno, skóra ekologiczna, jedwab, aksamit, metal, sztuczne kwiaty), trumny tradycyjne drewniane.

W celu szczegółowego zapoznania się z ofertą naszej firmy, obejrzenia najnowszych, dostępnych modeli oraz otrzymania informacji odnośnie danych technicznych zapraszamy na naszą stronę internetową: www.sark-arcum.pl.

"Umarłych wieczność dotąd trwa,
dokąd pamięcią im się płaci."

Wisława Szymborska